حجم فایل
4MB
منبع دانلود
Smartdezh.com
تعداد بازدیدها
116 بازدید
رایگان

جک پارکینگی سوزوکی مدل sz-400 از سال ۱۳۹۴ به بازار معرفی شده است و طی این مدت توانسته نظر افرادی که به دنبال جک پارکینگ ارزان قیمت هستند را به خود جلب کند. راهنمای نصب جک درب اتوماتیک سوزوکی SUZUKI

مدار فرمان جک درب اتوماتیک سوزوکی

جک برقی سوزوکی از مدار فرمان پیشرفته ای بهره می برد. این مدار فرمان تقریباً هرآنچه مدار کنترل یک جک پارکینگی باید داشته باشد را دارد و طیف وسیعی از تنظیمات گوناگون از جمله کاهش سرعت جک در انتهای مسیر حرکت درب، فرمان دادن مستقیم به قفل برقی، تشخیص برخورد درب با مانع و تنظیمات مجزای زمان باز و بسته شدن در آن وجود دارد. ریموت کنترل موجود در پکیج از نوع کد ثابت ۴۳۳ مگاهرتز می باشد. مزیت این ریموت کنترل قیمت ارزان آن و نقطه ضعف آن امکان تداخل امواج آن با ریموت کنترل پارکینگ ساختمان های جانبی می باشد.

 

موتور و گیربکس جک درب پارکینگ سوزوکی

این جک درب پارکینگی با کورس حرکتی ۴۰۰ میلیمتر قابل نصب بر روی درب پارکینگ با طول هر یک لنگه ۲۵۰ سانتیمتر (۵۰۰ سانتیمتر دولنگه) می باشد، زاویه بازشوی لنگه های درب حداکثر ۱۲۰ درجه می باشد و با توجه به گشتاور ۲۸۰۰ N/m موتور، جک سوزوکی مناسب نصب بر روی درب با حداکثر وزن هر یک لنگه ۲۸۰ کیلوگرم (وزن مجموع دولنگه درب ۵۶۰ کیلوگرم) می باشد. با توجه به سیکل کاری پایین جک سوزوکی نصب آن برای درب پارکینگ آپارتمانهای کم واحد با تردد خودروی متوسط به پایین توصیه می شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای دانلود:
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد .
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  •  ترافیک مصرفی بصورت نیم بها محاسبه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *