حجم فایل
477KB
منبع دانلود
Smartdezh.com
تعداد بازدیدها
92 بازدید
رایگان

راهنمای نصب محصولات درب اتوماتیک داسپی DASPI

راهنمای نصب محصولات درب اتوماتیک داسپی DASPI ابتدا برای پیدا کردن محل مناسب نصب جک برقی به روی درب پارکینگ باید شرایط درب را در نظر بگیریم ، از نظر علمی بهترین محل مناسب برای نصب در ارتفاع یک سوم پایین درب می باشد ولی از نظر راحتی و کنترل فشار های افراد از بیرون به سمت داخل و امکان دسترسی بهتر به جک برقی پارکینگی و انجام جوشکاری و برش کاری دیوار و کنده کاری بهترین ارتفاع ۱۲۰ سانتی متری از کف زمین می باشد اما مهم ترین نکته در پیدا کردن محل مناسب برای نصب جک برقی به روی درب مکانی می باشد که یک پروفیل افقی به روی درب قرار دارد و می توان به عنوان یک بیس مناسب از آن برای داشتن استقامت بسیار بالا استفاده کرد .

نکته حائز اهمیت این است که ما بتوانیم این پروفیل افقی را در نزدیکی ارتفاع ۱۲۰ سانتی متری مورد نظر خودمان داشته باشیم .

در یک سری از درب های پارکینگی باید خودمان یک بیس مناسب ایجاد کنیم برای مثال در درب های تشکیل شده از ورق های به شکل ذوذنقه در ارتفاع ۱۲۰ سانتی متری نقطه مورد نظر را از طریق پلیت های به قطر حداقل ۵ میل و یا استفاده از ناودانی ۶ ایجاد می کنیم .

در درب هایی که به صورت ورق یک تکه صاف از ورق ۲ میل استفاده شده است در ارتفاع ۱۲۰ سانتی متری به وسیله ی یک پروفیل ۲×۴ سانتیمتری به روی درب پارکینگ به صورت افقی یک بیس مناسب ایجاد می کنیم .

در مواقعی که درب به صورت کاملا شیشه ای می باشد ما مجبوریم از پروفیل بالای درب استفاده کنیم و یا با رضایت مشتری قسمت شیشه ای را از وسط به دو نیم تقسیم بکنیم و از وسط  شیشه ای یک پروفیل اضافه کنیم همچنین در مواردی که از تلق استفاده شده است ما می توانیم تلق را خارج کنیم و یک بیس مقاوم در وسط درب قرار دهیم و یراق را جوش دهیم سپس به مقدار فضای یراق وسط تلق را برش داده و سر جای اولش قرار می دهیم . با رعایت نکات بالا می توانید جک برقی را بر روی درب پارکینگ نصب کنید .

مطالعه بیشتر

راهنمای دانلود:
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد .
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  •  ترافیک مصرفی بصورت نیم بها محاسبه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *